معرفی شرکت جرثقیل سقفی تابان

 جرثقیل سقفی تابان کار خود را در زمینه ساخت انواع جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل سقفی ، جرثقیل بازویی و جرثقیل برقی از سال 1382 در اصفهان آغاز کرد و با توجه به کیفیت بسیار بالای تولیدات، در اندک زمانی توانست در بازار کشور جایگاه بسیار بالایی کسب کند.


شرکت جرثقیل سقفی تابان در طول این سال ها  توانسته با جذب تکنسین های مجرب در زمینه ساخت جرثقیل سقفی ، دروازه ای و بازویی فعالیت خود را در زمینه جرثقیل ها، افزایش داده و به صورت کاملا حرفه ای در امر بالابر های صنعتی  فعالیت کند.

جرثقیل برقی
این شرکت پس ازکسب موفقیت در امر تولید و فروش جرثقیل های سقفی ایرانی ، تصمیم به واردات و فروش انواع وینچ ، بالابر و ساخت و تولید لوازم یدکی  و قطعات وینچ و بالابر همچنین واردات لوازم یدکی و قطعات مربوط به وینچ و بالابرهای خارجی گرفت.
ورود به زمینه واردات باعث افزایش نیروی کار فعال در این شرکت گردید و افزایش درآمد و همچنین افزایش سطح کیفی محصولات تولیدی داخلی شد که خود قدمی بزرگ در امر تولید ملی و همچنین کارآفرینی بود.
در سال 1395 این واحد موفق به اخذ نمایندگی شرکت بالکانسکو بلغارستان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان بالابر و جرثقیل سقفی در بلغارستان و اروپا می باشد ، در استان اصفهان گردید.
این واحد صنعتی هم اکنون یکی از فروشندگان بزرگ وینچ و بالابر و برترین سازندگان جرثقیل های سقفی در ایران می باشد.
ما مفتخریم که توانسته ایم با ارائه محصولات بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب به بسیاری از صنعت گران و شرکت های خصوصی و دولتی خدمت رسانی کنیم.

نقشه سایت

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان – خیابان امام خمینی – بلوار عطاء الملک – بین بلوک 23 و 24

  تلفن: 33880440-031 و 33880441-031

  کد پستی: 8195143443

  ایمیل:  

  فکس: 89775272-021