خدمات

تجهیزات برق رسانی

 به دلیل اینکه  جرثقیل سقفی ،جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی،متحرک می باشند، لذا برق رسانی به تجهیزات برقی جرثقیل ها از جمله موضوعات مهم در صنعت جرثقیل شمرده می شود.همچنین در جهت انتقال نیروی برق به سیستمجرثقیل  از دو آیتم کابل و شین میتوان استفاده کرد.

برق رسانی جرثقیلتوسط کابل  روش بسیار متداول و ارزانی محسوب می شود. در این روش یک رشته سیم بکسل و یا ریل فلزی یا پی وی سی از ابتدا تا انتهای مسیر حرکت جرثقیل کشیده میشود که به عنوان یک مسیر راهنما برای قرقره هایی عمل می کند که کابل های برق رسان بر روی آنها بسته شده است.

شین های برق رسان  که ساختار انها شامل 4 عدد ریل هادی مسی که داخل یک باکس از جنس پی وی سی و یا آلومینیوم قرار دارد ، میباشد و جریان برق به واسطه لغزش و حرکت ذغال های جاروبک بین منبع ورودی برق و مصرف کننده انتقال میابد. این روش به منظور برق رسانیجرثقیل  بسیار متداول می باشد برق رسانی توسط کابل فقط جهت متراژهای کم قابل استفاده است و برای متراژهای طولانی حتما بایستی از شین استفاده میشود.

در بعضی موارد، برق رسانی به جرثقیل های دروازه ای توسط کابل و یک دستگاه کابل جمع کن که شامل یک شاسی، یک قرقره بزرگ جهت پیچش سیم دور آن، یک دستگاه الکتروگیربکس جهت چرخش قرقره و یک دستگاه اینورتر جهت تنظیم چرخش قرقره ، میباشد انجام میگیرد. هنگام حرکت جرثقیل به سمت عقب یا جلو ،کابل جمع کن هم به کار افتاده و و کابل برق بر روی آن بسته و یا از روی آن باز میگردد.
انواع تجهیزات برق رسانی شامل شین ، جاروبک ، ریل و قرقره ، کابل های تخت و ...... از برندهای مختلف توسط  شرکت جرثقیل سقفی تابان قابل ارائه می باشد.

به منظور دریافت اطلاعات و برآورد قیمت ها ، با تیم مشاوره این واحد تماس برقرار نمایید.

isolated busbars crane way 12319 3826037444

باسکول جرثقیل

باسکول چیست؟

باسکول در حقیقت ترازوی دیجیتال با ابعاد بزرگ است و جهت توزین مواد سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد.

در واحد هایی که صادرات و واردات کالا مبتنی بر وزن می باشد ، به منظور سهولت و تسریع در کار میتوان از باسکول های آویز جرثقیل استفاده نمود.

همچنین درفروشگاه ها و کارخانه های صنعتی نیز، به منظور بررسی وزن بار ، از باسکول آویز جرثقیل استفاده می شود.

باسکول جرثقیل به دلیل وزن کردن مواد حجیم و بزرگ باید دارای بدنه ی مقاوم بوده تا بتوانند علاوه بر وزن بار و کالای متصل شده به آن مقداری بیشتر

از حد مجازبرای تحمل بار اضافی را داشته باشند.

باسکول های جرثقیل بهترین راه برای توزین بار در انبارهای آهن آلات و دیگر انبارهای ذخیره که نیاز به مشخص شدن وزن دقیق بار است ، می باشد.

با نصب باسکول جرثقیل می توان تولیدات و محصولات و مواد مورد نظر برای بارگیری را ، همگام با بارگیری ، توزین کرد و از اتلاف وقت و هزینه

به منظور جا به جایی کامیون بار و قرار گرفتن آن بر روی باسکول های زمینی ، جلوگیری کرد.

از لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی نیز، باسکول جرثقیل جزو به صرفه ترین وسایل اندازه گیری وزن می باشد.

شرکت جرثقیل سقفی تابان ، از برترین برند های تولید کننده و ارائه دهنده انواع خدمات جرثقیل ، تامین کننده انواع باسکول های آویز با ظرفیت های

مختلف وبرندهای گوناگون میباشد.

به منظور دریافت اطلاعات و همچنین بازدید از نمونه محصولات به گالری محصولات جرثقیل تابان مراجعه فرمایید و یا با تیم مشاوره و فروش این

واحد صنعتی تماس حاصل فرمایید.

                                                                                                       باسکول جرثقیل crane scale ارشام بکسل 1 8 u68 8199fd ظ

تعمیرات جرثقیل

مسلم است که هر کدام از اجزاء انواع جرثقیل با توجه به کار سنگین و مداوم و شرایط محیطی و نوع بهره برداری از آنها ، نیاز به تعمیر و نگهداری دارند و کم توجهی به این مسائل سبب تحمیل هزینه و بروز حادثه و خسارت در محیط کار خواهد شد.
برای جلوگیری از بروز خسارت و صدمات جانی و مالی احتمالی، طی یک برنامه زمان بندی شده جرثقیل ها و تمامی تجهیزات و ماشین آلات باید مورد بازرسی فنی و تست قرار بگیرند و در صورت نیاز تعمیر و سرویس شوند.
اجرای تعمیرات جرثقیل در بسیاری از موارد نیازمند بازدید میدانی از جرثقیل است. شرکت جرثقیل تابان با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و همچنین امکانات و تجهیزات به روز ، آماده انجام کلیه تعمیرات جرثقیل و قسمت های مختلف آن ، همچنین نگهداری ، سرویس و بازدید دوره ای و ... در سراسر ایران می باشد. تعمیرات ، اورهال ، نگهداری و بازدید دوره ای انواع جرثقیل در سراسر ایران از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.
به منظور دریافت اطلاعات با تیم مشاوره این واحد فنی تماس برقرار نمایید.

 • tabancrane (1)
 • tabancrane (2)
 • tabancrane (3)
 • tabancrane (4)
 • tabancrane (5)
 • tabancrane (6)1

تجهیزات برق رسانی

ه دلیل اینکه جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی  ،  متحرک  می باشند، لذا برق رسانی به تجهیزات برقی جرثقیل ها از جمله موضوعات مهم در صنعت جرثقیل شمرده می شود.همچنین در جهت انتقال نیروی برق به سیستم جرثقیل از دو آیتم کابل و شین میتوان استفاده کرد.
برق رسانی جرثقیل :توسط کابل روش بسیار متداول و ارزانی محسوب می شود.در این روش یک رشته سیم بکسل و یا ریل فلزی یا پی وی سی از ابتدا تا انتهای مسیر حرکت جرثقیل کشیده میشود که به عنوان یک مسیر راهنما برای قرقره هایی عمل می کند که کابل های برق رسان بر روی آنها بسته شده است..

شین های برق رسان : ساختار انها شامل 4 عدد ریل هادی مسی که داخل یک باکس از جنس پی وی سی و یا آلومینیوم قرار دارد ، میباشد و جریان برق به واسطه لغزش و حرکت ذغال های جاروبک بین منبع ورودی برق و مصرف کننده انتقال میابد. این روش به منظور برق رسانی  جرثقیل  بسیار متداول می باشد.

برق رسانی توسط کابل فقط جهت متراژهای کم قابل استفاده است و برای متراژهای طولانی حتما بایستی از شین استفاده گردد. 

در بعضی موارد، برق رسانی به جرثقیل های دروازه ای توسط کابل و یک دستگاه کابل جمع کن که شامل یک شاسی، یک قرقره بزرگ جهت پیچش سیم دور

آن، یک دستگاه الکتروگیربکس جهت چرخش قرقره و یک دستگاه اینورتر جهت تنظیم سرعت چرخش قرقره ، میباشد انجام میگیرد.

هنگام حرکت جرثقیل به سمت عقب یا جلو ،کابل جمع کن هم به کار افتاده و و کابل برق بر روی آن بسته و یا از روی آن باز میگردد.

انواع تجهیزات برق رسانی شامل شین ، جاروبک ، ریل و قرقره ، کابل های تخت و ... از برندهای مختلف توسط شرکت جرثقیل سقفی تابان قابل ارائه می باشد.

به منظور دریافت اطلاعات و برآورد قیمت ها ، با تیم مشاوره این واحد تماس برقرار نمایید.

                      

 • IMG_20180528_153515_282
 • isolated-busbars-crane-way-12319-3826037

                                                                                                                                           

لیفت مگنت

درگذشته به طور معمول از زنجیر یا تسمه های فلزی برای جابجایی و مهار نمودن بار استفاده می شده است. برای این امر باید حداقل دو اپراتور بتوانند در ابتدا بار را بلند کرده و یا بچرخانند تا زنجیر از زیر بار عبورداده شود. گاهی ممکن است دو مرتبه و از چهار جهت این کار انجام شود. دقت زیادی لازم بود تا بهترین محل برای عبور زنجیر انتخاب شود و بار در هنگام بالا رفتن و جابجایی کج نشده و نیوفتد. ضمن آن که استفاده از نیروی بدنی زیاد و زمان فراوان ، پرسنل را خسته کرده و همچنین خطای انسانی بسیاری موجب ایجاد مشکلات مختلف شده و خطر جانی را افزایش می داد.
امروزه در صنعت تلاش بر این است که کارها در اسرع وقت و تا حد امکان بدون نیاز به نیروی بدنی انجام شود. برای مثال در جابجایی بارها از جرثقیل استفاده می شود. همچنین برای قلاب کردن بارها و قطعات آهنی و فلزاتی که پایه ی آهن دارند مانند ورق ها ، لوله ها ، شمش ها ، تسمه ها ، قالب ها و سازه های فلزی به جای استفاده از گیره و زنجیر که زمان زیادی را صرف اتصال و جا به جایی می کنند ، از بالابرهای مغناطیسی یا لیفت مگنت استفاده می گردد که ورق گیر مغناطیسی نیز نامیده می شوند.

آهنربای استفاده شده در لیفت مگنت ، آلیاژی از نئودیوم به نام نئودیوم آهن بور می باشد. نئودیوم آهن ربایی است که بیشترین و در طول زمان پایدارترین خاصیت مغناطیسی را دارد. بدین معنا که از نیروی مغناطیسی آن در طول زمان تقریبا چیزی کاسته نمی شود.
نئودیوم قیمت کمتری نسبت به آهن ربای کبالت و سامریم دارد. آهن ربای کبالت و سامریم خاصیت شکنندگی دارند. این خصوصیات استفاده از نئودیوم را در صنعت جابجایی به عنوان یک آهن ربای مناسب در ساختمان لیفت مگنت ها مناسب کرده است.
انواع لیفت مگنت ها با ظرفیت های مختلف از برندهای گوناگون در شرکت جرثقیل تابان قابل ارائه می باشد. این محصول ، با استتفاده از برترین مواد و مقاومترین عناصر تولید شده و دارای گارنتی می باشد.
این شرکت همچنین در زمینه واردات انواع وینچ و ساخت محصولات متنوع مرتبط با جرثقیل ، دارای سابقه چندین ساله می باشد.
به منظور دریافت اطلاعات بیشتر درباره لیفت مگنت ها ، با تیم مشاوره این واحد تماس حاصل فرمایید.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 660lifter
 • 3000
 • 660lifter
 • imPNL2200tn
 • magtech-magnets-manhole-cover-magnetic-lifter-manhole-cover-magnetic-lift-837975-FGR
 • mlft100_1
 • mlft100b_1

صفحه1 از2

نقشه سایت

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان – خیابان امام خمینی – بلوار عطاء الملک – بین بلوک 23 و 24

  تلفن: 33880440-031 و 33880441-031

  کد پستی: 8195143443

  ایمیل:  

  فکس: 89775272-021